דוקרנים להרחקת יונים

יונים הפכו למכת מדינה באזורים רבים והן יוצרות רעש מציק בשעות הבוקר המוקדמות המקשה על השינה כמו גם ליכלוך רב ואף אפשרות הדבקה במחלות שונות. הלשלשלת שלהם מסוכנת מבחינה בריאותית בעיקר לילדים ותינוקות ורבים מעוניינים להיפטר מהיונים הללו ולחזור לשיגרת חיים שקטה ונקיה יותר.

הבעיה טמונה בכך שיונים הן עופות אשר ניקשרות למקום בו נולדו או גדלו ועל כן כאשר יונה מחליטה כי גג כלשהו הוא הבית שלה, היא תעשה הכל על מנת להישאר ולהתגורר במקום עם משפחתה.

סילוק יונים על ידי צעקות או זריקת חפצים אינו יעיל במיוחד ורק מגביר את התיסכול של מי שסובלים מהתנחלות של משפחת יונים על גג ביתם או גג הבניין בו הם מתגוררים. האפשרויות הנותרות הוא שימוש במספר אופציות שנימצאו יעילות כנגד יונים והרחקה שלהן ואחת האופציות היותר פופולאריות ואפקטיביות היא זו של דוקרנים על הגג.

מהם דוקרנים להרחקת יונים?

דוקרנים להרחקת יונים מתבססים על העיקרון של הפרעה להתמקמות של היונים על הגג בו הן רגילות להתנחל. יונים אוהבות משטח שטוח ונח להתמקמות וכאשר אין הן יכולות לנחות בנוחות ולירבוץ שעות באותו המקום, או כאשר המקום נימצא בתזוז תמידית, הן יעדיפו לבסוף לעבור למקום אחר להתמקמות.

הדוקרנים יוצרים בדיוק את האפקט הזה. ניתן להשתמש בדוקרנים עשויי נירוסטה שמקשים על היונים לנחות על גבי הגג ועל כן מרחיקים אותן או באמצעות דוקרנים עשויי גומי קשיח שנע ברוח ומטריד את מנוחת היונים שכן הצליחו להתמקם למרות הדוקרנים.

בחירה בכל אחד מאלו מבטיחה הרחקת יונים יעילה מבלי לפגוע בהן ויש מי שאף בוחרים שילוב של שתי האפשרויות להגברת האפקטיביות לטווח רחוק.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר