הרחקת יונים ברעננה

יונים אוהבות לקנן במקומות גבוהים ובעיקר על גגות בניינים המאפשרים להם "שקט ושלווה" בעוד הן עושות בדיוק ההיפך לכל מי שמתגוררים באותו הבניין או בקירבתו.

רעננה נחשבת לעיר בה יש טירדה רבה של להקות יונים באזורים שונים של העיר. ישנו אזור תעשיה גדול עם מבנים רבים המאפשרים קינון של משפחות יונים ויש לא מעט מבנים חדשים ברחבי העיר של בניינים רבי קומות שיונים נימשכו אליהן לקינון ושהייה.

הרחקת יונים ברעננה היא עניין נידרש ועל כן במיקרה ויש טירדה קבועה ומסיבית בשכונה מסויימת, יש לפנות לעירייה על מנת שזו תארגן מבצע לניקוי האזור מיונים על ידי חברה מקצועית.

במיקרה ואין עניין לעירייה לבצע זאת, תיאלצו להתמודד עם הבעיה עצמאית ומדובר בטירדה רצינית שיש להתמודד עימה. מעבר לכך שהיונה מותירה ליכלוך שהוא סכנה בריאותית בשטח הקינון שלה, וזאת רק בנוסף לרעש המציק לאורך מרבית שעות הבוקר והיום, היונים ידועות גם כעקשניות ביותר ביחס למקום בו גדלו או נולדו ולכן הן לא ממהרות לעזוב את הבניין אליו "נידבקו".

על כן הרחקת יונים ברעננה צריכה להיות כזו שנעשית בחוכמה ובאמצעים נכונים ביחס לשטח המיבנה הנתון במצוקה עקב כך. יש לשכור שירותי חברה מקצועית שתדע איזה אביזרים להרחקת יונים מתאים למקום: דוקרנים, דחלילים, רשתות גירוש יונים וכדומה.

במיקרים רבים תידרש עבודה בגבהים אם באמצעות מנוף או סנפלינג להתקנה של האמצעים הללו ועל כן חשוב כי תישכר לצורך כך חברה היכולה לתת מענה שכזה להרחקת יונים ברעננה והסביבה.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר