הרחקת יונים בכפר סבא

כפר סבא נימצאת בלב השרון ומוקפת יישובים ושטחים חקלאיים רבים. על כן מדובר במוקד משיכה אזורי לנחיתה של יונים הנהנות ממשטחי החלקאות שבקירבת מקום ובאפשרות להתמקם בשאר הזמן על גגות הבניינים ברחבי כפר סבא.

היונים הן מיטרד אמיתי לתושבי העיר מזה מספר שנים. מדובר במשפחות יונים שלמות אשר מתמקמות על גג בניין או בנקודות שונות הנוחות להם (מרזבים, מזגנים וכו') ויוצרות רעש מציק בשעות הבוקר והיום כמו גם ליכלוך רב של לשלשלת המכילה סכנות בריאותיות רבות של חיידקים ופרעושים מסוגים שונים.

הרחקת יונים בכפר סבא מבוצעת לעתים על ידי העירייה כאשר היא מחליטה על מבצע שכזה, אך במרבית המיקרים יש לשכור חברת הרחקת יונים בכפר סבא המתמקצעת בכך בצורה עצמאית.

כיצד מרחיקים יונים?

ישנן מספר דרכים לגירוש יונים בכפר סבא כמו בכל עיר דומה אחרת:

דוקרנים – עשויי נירוסטה קשיחה או גומי רך יותר ואשר נועדה למנוע אפשורת נחיתה נוחה ליונה בנקודות שציינו והטרדה שלה לישיבה שלווה אם כבר הצליחה לנחות.

דחלילי עורב – העורבים הם מכה בפני עצמם אך בתור יריבים של היונים, וכעופות הנחשבות תוקפות יונים על בסיס קבוע, דחלילי עורבים על גג הבניין ירחיקו את היונים מהבניין.

רשתות יונים – רשתות שקופות שאינן פוגעות במראה הבניין אך הן מציקות ביותר ליונים ומונעות מהן אפשרות נחיתה על הגג או פינות בעייתיות בבניין בזכות התנופפות שלהן ברוח בתזוזות קלות המציקות ליונה.

קפיץ – שרשרת קפיצים הנימתחת סביב גג הבניין ומטרידה את היונים במקום עקב תנועה בלתי פוסקת של הקפיץ וקיפוץ שלו בעת נחיתה של יונה עליו או בקירבתו.

הרחקת יונים בכפר סבא נעשית פעמים רבות על גגות בניינים גבוהים באמצעות מנופים או צוות סנפלינג ולכן רצוי לפנות לצוות מקצועי שיכול לתת מענה מקיף לבעיית הבניין שלכם.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר