קישורים מומלצים: אינסטלטור ברחובות

הרחקת יונים בהוד השרון

יונים הן חיות יפות ונעימות שרבים אוהבים - עד שהן מתנחלות על גג הבניין בו הם מתגוררים או גג הרעפים של הבית שלהם. אז מגלים את הצד הפחות נעים של היונה – רעש מטריד, ליכלוך רב, סכנה בריאותית של חיידקים ופרעושים ובעיקר עקשנות של היצמדות למקום ואי רצון לעזוב אותו.

הוד השרון המצויה בלב אזור פרדסים ושטחים חקלאיים היא יעד מצויין ללהקות יונים רבות שהפכו אותה לביתן וגורמות טירדה רבה לתושבי העיר. האפשרות של מעוף קל לשדות החקלאיים ולפרדסים לאגירה של מזון וחזרה מהירה לישיבה לאורך שעות של הטרדה על גגות המבנים בעיר הפכו נוחים ביותר ללהקות יונים אלו.

הפתרון הוא בשכירה של חברת המתמחה בנושא של הרחקת יונים בהוד השרון והסביבה. לחברות שכאלו יש האמצעים והידע כיצד להרחיק את היונים ממבנה נתון ואף מקבוצת מבנים הסובלת יחדיו מהבעיה וכדאי שאולי ועדי הבתים במקום יאחדו כוחות לקרב הזה.

אילו פתרונות להרחקת יונים ישנן?

כיום יש לא מעט פתרונות להרחקה של יונים. לא תמיד פתרון כלשהו אפקטיבי מספיק ויש צורך בשילוב של מספר אמצעים יחדיו והכל כמובן בהתאמה לתנאי הבניין והשטח.

בין האמצעים הנפוצים לגירוש יונים:

רשתות – רשת הנימתחת מקצה בניין אחד לקצה השני או עוטפת את הבניין ואינה מאפשתר ליונה להיצמד לבניין או לגג שלו. ניתן לחבר בין בניין אחד לשני באמצעות הרשת גם כן לפתרון עבור מספר בניינים יחדיו.

דוקרנים – פריסה של דוקרנים בנקודות בעייתיות בבניין וכמובן סביב הגג יקשה על היונים לנחות במקום או לנוע בשלווה באזור זה.

דחלילים – שימוש בדחליל בדוגמת עורב אפקטיבי לעתים כתוספת לפתרונות האחרים. העורב מרתיע את היונה שיודעת כי הוא חיית טרף עבורה.

הרחקת יונים בהוד השרון רצוי שתיעשה על ידי חברה מקצועית שתאפשר פתרון מהיר ולאורך זמן לבעיה המטרידה הזו.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר