ריסוס והדברה

בירת הנגב צופנת בתוכה לא אחת את החמימות של חיים בדרום והיופי המזדמן הקרוב של מדבר הנגב השופע יופי וקסם. אך לעיתים לא רחוקות השלווה הזו מופרת על ידי גורם שנדמה כקטן וחסר יכולת, אלו הם המזיקים והחרקים ששורצים בכל בית ובוחרים לקבוע את מעונם דווקא בביתכם.

לרוב הפתרון הראשון שיעלה בראשכם יהיה לרוץ לחנות כלי הבית או הסופר הקרוב ולרכוש תכשיר נוגד מזיקים ולהשמיד את אלו שראיתם. פתרתם את הבעיה לעתיד הנראה לעין ואותם המזיקים שראיתם מסתובבים בביתכם, כבר אינם. אך לאחר מספר שבועות אותם המזיקים שכביכול השמדתם שבים וצצים ובכמויות הרבה יותר גדולות מכפי שראיתם קודם. הסיבה לכך היא שחרקים ומזיקים למיניהם נוטים להתרבות בכמויות, וגם אם השמדתם תיקן או שניים בביתכם, ייתכן שבאחד הקירות בבית שוכן כרגע קן רועש של ביצי תיקנים שרק מחכים לגדול ולבקוע.

על כן, הפתרון היעיל יותר מהדברה נקודתית יהיה הזמנת הדברה מקצועית שתנקה את כל ביתכם ממזיקים, וגם מאלו שעתידים להגיע על מנת שתזכו לחופש והשלווה שבירת הנגב יכולה להציע לכם מבלי לדאוג כל כמה שבועות לגבי מטרד חדש שיצוץ בביתכם. מדביר מקצועי יוכל לאתר עבורכם את שורש הבעיה, לזהות היכן ישנם קנים של מזיקים וכיצד לטפל בהם בשיטות טיפול שונות.

ההדברה המוכרת היא שיטת ההדברה הכימית שמשמידה את החרקים באמצעות כימיקלים כמו DDT ומונעת מהם קינון מחדש באותם מקומות. אך שיטה זו היא מאוד שנויה במחלוקת ולא אחת טוענים שהיא יכולה להזיק לא רק למזיקים כי אם גם לבני אדם. על כן ישנן שיטות הדברה נוספות שנכללות תחת הקטגוריה של הדברה ירוקה ולעיתים אף לא דורשות שימוש באף חומר כימי. דוגמה אחת לכך היא שימוש ביוצרי קול וסאונד אשר מפריעים לבעלי חיים, אך אינם בתדר השמיעה של בני אדם. זוהי שיטה ידידותית לסביבה הפותרת את בעיית המזיקים ללא פגיעה באדם.

בין אם בחרתם בשיטה הכימית או בירוקה, רצוי להיעזר בהדברה מקצועית ולהיפתר אחת לתמיד מהמזיקים השורצים בביתכם, כך תוכלו ליהנות מהשקט והרוגע לו אתם ראויים בביתכם בבאר שבע.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר